betroad

Betroad Bonus Kampanyaları

Betroad bonusları hakkındaki yayınlar siteyi henüz kullanmamış ilan kişilere bilgilendirme amacı ile yapılır. Genelde bu tanıtımlar için pek çok aracı kullanılsa da genelde sosyal medya daha etkilidir.

Özellikle Betroad Twitter üzerindeki resmi internet sayfasından sitenin ve bonusların tanıtımı yapmaktadır. Bu sayede bilgisi olan üyeler sırada bilgisi olmayan herkes için bir özet geçmiş oluyor.  

Tabi sadece burası ile sınırlı tutmak olmaz çünkü; Bizim sitemiz gibi pek çok internet sitesinde de bu sitenin tanıtımı yapılıyor. İnceleme yazıları, Bet road giriş bilgileri ve üyelerin de ekleme yaptığı pek çok yazı bulabilirsiniz. Burada ki amaç siteye üyelik yapılması halinde elde edilecek fırsatların ne olduğunu üyelere gösterebilmektir.  

Betroad Hoş Geldin Bonusu

betroad

Betroad bonusları site tanıtımı yapılan her yerde ilk açıklamalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle de arttırılması istenildiğinde çok kısa süre de bulunabilir. Sitenin ilk vermiş olduğu bonus 100 de 100 olan 1500 × 2 oranına sahip olan 3.000 TL olan hoşgeldin bonusudur. Bu bonusa aslında Betroad üyelik bonusu da denilebilir.

Bir diğer bahşedilmiş gereken bonus türü de spor maçlarına özel üretilen bir bonus sitesidir. Bu siteme göre üyelerin 1.20 oranı ile en az 3 maç oynaması sonucunda kazanç elde etmelidir. Çünkü maç kazanılırsa site tarafından oynatılan kupon kadar yani 100 de 100 bonus verilecektir. Ayrıca Betroad Casino ile bambaşka bir eğlence imkanı da sizleri beklemektedir.   

Betroad Bonus Alma Kuralları

Betroad bonus kazanmak için ilk olarak Betroad üye olarak 3.000 TL’lik bir üyelik açılmalıdır. Daha sonra ise spor maçlarında ki yatırım oranlarını baz alarak devamlı işlem açmak da devamlı bonus almak için yeterlidir. Çünkü kupon değerine göre bonus verildiği için ne kadar çok kupon açılırsa oyuncular o kadar bonus kazanabiliyor. 

Daha sonra sitenin iletişim adreslerine yolladığı ve sadece üyelerin ulaşabileceği bonus bilgilerine bakmak da bir kazanç yöntemidir. Çünkü sürekli yenilen bonuslar ve nasıl alınabileceğini dair bilgiler bu şekilde üyelere bildirilmektedir. Betroad sitesinin bonus kazanç sistemi tamimiyle bu şekilde ilerlemektedir. Bu nedenle de Betroad sitesi üyelerinin sisteme ayak uydurması kazanması için yeterlidir.